25 Mayıs 2012 Cuma

Pure Beauty Jesmine Water BB Cream

Evett..Yaz geldi,cilt düzelmedi ama fondöten de sürmek işkence ayrıca spf de lazım ee peki bu beni nereye götürdü? BB kremlere! Tabi hemen araştırmalara başladım.Garnier'in bb kremini denemek için Optimum watsonsa gittim ve burdan ordaki görevli bayana ekstra teşekkürlerimi sunuyorum sesini bile çıkarmadan itiraz etmeden sevecen bir şekilde ürünü gayet cömertce uyguladı ve diğer tüm görevlilerden fikirlerini bile sordu.Fekaaat gelgelelim o güzel ışıkların altında gayet övgülerle uğurlandıktan sonra arabaya bindiğimde ne göreyim?Boyun yukarısı Beyonce aşağısı süt beyaz Ayşe! Bunun sonucu olarak Garnier=Elendi..

Pure Beauty nin bb kremi hakkında ise çok farklı fikirler duyduğum için pek yanaşmadım ancak baktım fondötenle olacak gibi değil yollandım yine ve bu kremi arkadaşımın gazıyla alıp gittim kasaya.Peki doğru mu yaptım?Sanırım evet :D

Görüldüğü üzere 30 ml çok şirin mor bi ambalajı var.Spf 30 olması benim için harika çünkü kullandığım 50 spflik güneş kremine yetişebilecek bir ürün arıyordum.Garnier'in bb kreminin spfi daha düşüktü diye hatırlıyorum çünkü.Her neyse ürünün çok güzel bir yasemin kokusu var tabii sevmeyeni de olmayabilir. Kokulu ürünlere hassasiyeti olanlar daha dikkatli ve birkaç kere deneyerek alsın ciltlerinin tepki verip vermeyeceğini anlamak için.Benim karma yağlıya dönük ve sivilceye yatkın bir cildim var şimdilik bir sorunla karşılaşmadım.1-2 sivilcem çıktı ama onun bu ürünle alakası olduğunu sanmıyorum,hayatımdaki diğer faktörlerin etkilediğini düşünüyorum ama yinede gelişmeleri mutlaka buraya yazarım.

Ürüne gelecek olursak oldukça kapatıcı ve kalın bir yapısı var ama cildimde bir ağırlık hissetmedim.Tabi birde pembe alt tonlu oluşu var ki buda pek sorun değil çünkü bb kremlerin cilt rengiyle bütünleşme özelliği var.(Tabi esmerler için kullanımının zor olacağını düşünüyorum). Alttaki resimde pek yedirilmemiş halini görüyorsunuz.Oldukça açık ve pembemsi duruyor cildimde.
Burada da yedirildikten sonraki hali.Gördüğünüz gibi gayet iyi duruyor ve cilde güzel bir parlaklık veriyor.Yağlı cilde sahip olanlar bir pudra geçerlerse hem daha uzun süre dayanır hemde yüzleri disko topu halini almaz :D Benim tercihim translusent pudra geçmek çünkü bu sayede bb kremin verdiği sağlıklı görüntüyü kaybetmemiş oluyorum.Kısacası ben bu bb kremi beğendim fiyatı da 23.90 gayet uygun daha ne isteriz dimi? Denemenizi tavsiye ediyorum şiddetle :)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder